Full Rehber İlan Emlak Ofisleri
MYK Global BT Projeleri / Yüksel Aksoy 09/05/2017

MYK BT; hayatının her alanındaki elektriğin dağıtımı için tüm altyapıyı hazırlayabilecek büyüklükte ender firmalardan biridir. Tüm aşamalarıyla elektrik tesisatı ve altyapısı Bina,toplu konut, iş merkezi gibi çoklu yapılar için ihtiyaç duyulan elektrik tesisatının projelendirmesi. Enerji santralleri inşası ve altyapısı.

 

MYK Değerler..

 

Kalite ‘En iyisini yap, en hızlı yap, doğruluktan ödün verme’ felsefesini temel alan kalite ahlakımızla, değerlerimizin arkasında durmak. Bilgi Uzmanlığa dayanan, mantık ve bilgi silsilesi içinde projelere yaklaşmak ve sonuçlandırmak. Her alanda verimli çalışmayı, yani en yüksek faydayı en uygun bedelden karşılamayı esas almak.

Tasarrufu amaçlamak, kalite ahlakından ödün vermemek. Sonuç Odaklı Düşünme.. Öncelik; projedir. Müşteriler ve ülke için en iyi sonuç iş yapma felsefemizdir. Yenilik.. Değişebilme potansiyeline sahip, yeni görüş, öneri ve düşüncelere açık olmak. Saygı.. Üreten, katkı sağlayan, istihdam olanağı sunan,enerji arzındaki sürekliliği sağlayan; doğaya, kültüre ve insan yaşamına saygılı projelerde olmaya devam etmek. Kalıcı ve Sürekli..

Kaynakların iyi yönetilebilmesi ve sürekli bir enerji arzı için tüm yatırım ve projelerde ileriye bakmak.

Bu yazı 896 kez okundu.
Yazarın Tüm Yazıları
  1. 1. MYK Global BT Projeleri (897 kez okundu.) - 09/05/2017
Facebook Yorumları
E-Bülten

Emailinizi ekleyerek web sitemizdeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
Ofis Projeler