Full Rehber İlan Emlak Ofisleri
MYK Global BT Güvenlik Sistemi 09/05/2017

MYK Global BT Güvenlik Sistemi

Bir sistemi kurarken yalnızca üst yapının tasarlanması yeterli olmaz. Kablolama maliyetini en aza indirecek şekilde alt yapı da tasarlanmalıdır.

Adsense kodu buraya gelecek

Güvenlik ihlalini engellemek amacıyla kullanılan CCTV veya yaygın kullanımıyla Güvenlik Kamera Sistemleri, hayatımızın bir parçası haline geldi.

 

CCTV sisteminin, tüm şartlara uyan tek bir kalıp olarak kullanılmasından öte, ihtiyacı karşılayacak şekilde planlanmış olması gerekmektedir. Peki, güvenlik kamera sistemi seçerken bilmemiz gerekenler nelerdir? Sisteme ait hangi özellikler hakkında bilgimiz olmalıdır? Aşağıdaki bilgiler satın alma kararı verirken bilinçli hareket etmenizi sağlayacaktır. İhtiyaca göre en uygun sistemi seçebilmek için, sistemi 3 ayrı aşamada incelemeliyiz: Kamera seçimi Kayıt sistemi seçimi İzleme sistemi seçimi Şimdi bu aşamaları ayrı ayrı inceleyelim:

 

Kameranın kullanım alanı güvenlik kamera muhafazaÖncelikle kameranın kullanılacağı yerin belirlenmesi (iç ortam veya dış ortam) ve ortam koşullarına göre kamera kasası seçimi yapılması en doğru hareket olacaktır. Dış ortamda kullanılacak kameraların muhafazalı olmasına özen gösterilmelidir. Bu sebeple genellikle dış ortamda IP koruma sınıflarından birine (IP65, IP66 vb.) dahil olan bullet kameraveyamuhafazalı kutu kamerakullanılmaktadır. Örneğin IP66 sınıfındaki muhafazalar, toza ve belli süreli güçlü su temasına karşı korumalıdır.

Bu haber 790 kez okundu.
Bizden Haberler Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. MYK Global BT Güvenlik Sistemi (791 kez okundu.) - 09/05/2017
Facebook Yorumları